English German

Wild Marsi

britské colourpoint kočky

chovatelská stanice britských koček ve zbarvení colourpoint

Vše začalo pořízením britského modrého kocoura Brita, kterého jsme po roce nechali vykastrovat. Po několika letech jsme začali uvažovat o pořízení další kočky. Okamžitě nás uchvátily velké modré oči britské colorpointky a bylo jasno.

Založili jsme chovnou stanici u mezinárodního registru FIFe a stali se členy ZO Ostrava.

Naším cílem je odchovávat zdravá a typová koťátka v netradičních zbarveních a to pouze s průkazem původu (PP).

Kočky v naší stanici jsou zdravé, pravidelně očkovány a odčervovány. Naše kočky testujeme na FIV, FeLV, PKD s negativními výsledky.

Naše kočky jsou právoplatnými členy domácnosti, sdílí veškeré prostory našeho domu. Jsou zvyklé na běžný domácí ruch. Jsou velice přítulné, hravé a milují lidskou společnost. Veškerou lásku a péči, kterou jim dennodenně věnujeme, nám stejnou měrou vracejí.

Našim chlupatým mazlíčkům dáváme pouze kvalitní a vyváženou stravu. Favoritem našich kočiček je prémiové krmivo Leonardo, Royal Canin a Brit. Aby jejich jídelníček nebyl jednotvárný a kočičky se těšily na každé servírované papání, nesmí v nabídce chybět šťavnaté masové konzervy (Hill´s, Miamor, atd.), kousky hovězího masa nebo tuňák. Jako ranní laskominu dostávají smetanu, tvaroh, pribináčky nebo kočičí mléko. Také nesmíme zapomenout na vitamínové pasty od Gimpetu nebo různé kočičí sušenky s příchutí.

Copyright © 2016 | Wild Marsi,CZ
chovatelská stanice britských koček ve zbarvení colourpoint

Marcela Cedrová
+420 725 246 967